Współpraca

Zgodnie z naszym hasłem przewodnim: „Natural care for better life” misją Nature Science jest generowanie naturalnych rozwiązań w celu poprawy zdrowia i komfortu życia człowieka. Chcąc dotrzeć do jak największej liczby odbiorców zapraszamy Państwa do współpracy. Wśród naszych partnerów znajdują się osoby rozumiejące znaczenie właściwej dbałości o mikrobiom – między innymi: lekarze, biolodzy, kosmetolodzy, fizjoterapeuci oraz osoby zajmujące się terapiami naturalnymi.

01 dystrybucja produktów
02 dropshipping
03 produkty white label
04 współpraca naukowo-badawcza
05 współpraca z zakresu promocji linki afiliacyjne, kupony rabatowe

know-how

Wykorzystywany w firmie Nature Science know-how powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenia osób związanych z firmą. Zawarte zarówno w produktach marki własnej jak i produktach naszych Partnerów szczepy bakterii o właściwościach probiotycznych są szczepami unikatowymi i innowacyjnymi.

  • Unikatowość szczepów Nature Science została potwierdzona zgłoszeniami patentowymi do Polskiego Urzędu Patentowego, Europejskiego Urzędu Patentowego oraz Urzędu Patentowego USA.
  • Produkty, które mamy przyjemność dystrybuować powstają przy użyciu najwyższej jakości komponentów z zachowaniem bardzo rygorystycznych warunków produkcji.

Umówmy się na spotkanie i porozmawiajmy
o możliwej współpracy

marta baczewska dyrektor administracyjny / członek zarządu   +48 518 721 225
dystrybucja produktów / produkty white label / dropshipping
sylwia Krom specjalista ds. komunikacji z klientem +48 507 811 401
współpraca naukowo-badawcza / współpraca z zakresu promocji
poznaj nasze produkty Idź do sklepu

do pobrania