Darmowa dostawa od 200 zł / Wysyłki realizujemy od poniedziałku do czwartku Darmowa dostawa od 200 zł / Wysyłki: Pon-Czw
31 / 10 / 2023 1 min czytania

KOSMETYCZNA MARKA ROKU 2023

Z przyjemnością pragniemy podzielić się z Tobą naszym kolejnym sukcesem!

Już jakiś czas temu marka kosmetyczna BAK Skincare otrzymała tytuł oraz certyfikat Kosmetyczna Marka Roku 2023 w kategorii Kosmetyki Naturalne i Suplementy – Innowacje. Tytuł Kosmetyczna Marka Roku jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez pracowników naszej firmy w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów.

Jest to dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie! Jest to również cenny element wizerunku naszej firmy, symbol najwyższej jakości i niezawodności, efektywności działania oraz potwierdzenie przewagi konkurencyjnej i przewagi na rynku branży beauty.

Markę BAK Skincare wprowadziliśmy do sprzedaży w ubiegłym roku. Nie jest to polska marka kosmetyczna, a duńska. Kosmetyki są przebadane klinicznie, cechuje je naturalny skład, w którym znajdują się żywe szczepy bakterii o właściwościach probiotycznych. Pielęgnacja skóry jest równie ważna, jak dbanie o mikrobiom jelit. Jelita jest to nasz drugi mózg i jeżeli zastanawiasz się jak zadbać o skórę, to sięgnij również po dobrej jakości probiotyk – tak wiele mówi się ostatnio o osi jelito-skóra. Dzięki probiotycznym kosmetykom możesz w naturalny sposób zadbać o skórę – wspierając jej mikrobiom, a dzięki probiotykom – zadbasz o siebie wewnętrznie.

Wśród całej gamy produktów BAK Skincareznajdują się następujące linie:

  1. Linia do codziennej pielęgnacji, w skład której wchodzą: prebiotyczny płyn do oczyszczania skóry,  probiotyczny olejek, probiotyczne serum do skóry suchej,
  2. Linia do skóry trądzikowej zawierająca: probiotyczny olejek, probiotyczne serum, postbiotyczny żel-krem,
  3. Linia do skóry ze skłonnością do zaczerwienień i podrażnień: probiotyczny olejek,
  4. Linia do skóry atopowej, w skład której wchodzą: probiotyczne serum oraz postbiotczny nawilżający balsam do ciała,
  5. Probiotyczne serum do higieny intymnej,
  6. Linia Healthy Aging, czyli: probiotyczny krem Moisture Boost oraz probiotyczny olejek Antioxidant Oil.

Nie wiesz, jaki produkt wybrać? Napisz do nas 😊